Etkinlikler

Fotoğraf

Genel Müdürümüz Sayın Abdullah ATALAY'ın Kurban Bayramı mesajı

Geçmişten günümüze, içerisinde pek çok güzellikleri ve nice hikmetleri barındıran, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olan Kurban Bayramıyla bir kez daha buluşmanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız. Bayram demek, sevinç demektir. Bayram demek, mutluluk demektir.

Bayram demek, dayanışma demektir. Kurban Bayramı, ayrıca, yakınlaşma anlamına da gelmektedir ki bu, dayanışmanın doruğa çıktığı günlerdir.

Millet bağımızın güçlenmesi, örf ve adetlerimizin, geleneklerimizin yaşanması ve yaşatılması ile perçinlenecektir. Kurban bayramı bu duyguları her birimize yaşatmaktadır. Aile ve komşu ziyaretleri, yoksullara yardımlar, Allahın rahmetine ulaşmış geçmişlerimize yapılan dualar manevi dünyamızın zenginleşmesine ve kuvvetlenmesine imkan sunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta tüm çalışma arkadaşlarım olmak üzere, bütün İslam âleminin Kurban bayramını tebrik ederken, Allah katında kurbanlarımızın makbul olmasını diler, bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını Cenâb-ı Hak’tan niyaz ederim.

Abdullah ATALAY      

Yönetim Kurulu Başkanı

Genel Müdür